Odparzenia i odpadanie skóry u 56-latka

Jak zapobiegać odparzeniom stóp,skóra odpada płatami w okalicach palców.Pracuję na budowie noszę kamaszę z noskiem blachy z przodu.

Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza dermatologa. Po badaniu lekarz postawi diagnozę i zastosuje odpowiednie leczenie.

Można stosować talk do stóp, wkładki skórzane do obuwia, bawełniane skarpety