Odruch wymiotny u 19-letniej osoby

Witam, co może być powodem tego ze gdy jestem głodny (jak się budzę to niemal za każdym razem) czuje goszkosc w ustach.. Jak zjem to jest ona mniejsza ale wtedy znów występuje odruch wymiotny, ale co trzeba podkreślić jeszcze nigdy nie zwymiotowałem a mam to od dawna (tj może rok) lecz jest ten niesmak w ustach i odruch wymiotny. Podam na przykładzie, jak chce sobie wypić wodę (co kiedyś mi nie sprawiało problemu, lubiłem bardzo) tak teraz muszę cos słodkiego aby nie było tak bardzo czuć odruchu

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanienlekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. Być moze bedzie koniecznośc wykonania badania gastrskopowego. Proponuje udać sie do lekarza rodzinnego.