Odstawienie tabletek a miesiączka

jak dostawilam tabletki anty po 3 miesiecznym stosowaniu to od 28 dnia do 32 dnia bralam luteine 50. okres przyszedl 32 dnia. w drugi cykl bralam od 19 do 25 i okres przyszedl 25 dnia. ostatnie zblizenie 24 dc. czy to normalne ze przyszedl okres tydzien wczesniej?

Witam serdecznie. Trudno odpowiedzieć na pytanie czy to normalne, że okres pojawił się wcześniej. Najprawdopodobniej wynikaj to jednak z wahań hormonalnych.