Odstawienie tabletek a plamienia

witam Mam problem odstawiłam tabletki 4-5miesięcy temu miesiaczke miałam od 4 do 8 stycznia. Dnia 30 stycznia dostałam plamień i mam od czasu do czasu ból podbrzusza oraz niekiedy zawroty głowy. Plamienie nie jest obfite lecz delikatne. ostatnio czułam sie strasznie wydęta i czułam takie ciagniecię i kłucie w jajnikach. rano jak wstawałam to czułam lekkie mdłości. z rana czułam sie jakas osłabiona i kręciło mi się w głowie. a z partnerem współżyje dość często.

Nie wiem jakie jest pytanie. Jeśli podejrzewa Pani ciążę to proszę wykonać test ciążowy. Jeśli ciążą zostanie wykluczona to wskazana jest wizyta u ginekologa w celu wyjaśnienia przyczyny plamień.