Odwapnienie szkliwa

Witam Chciałbym sie dowiedziec czy ApaCare&Repair żel pomoże mi przy odwapnieniu szkliwa ma 10% nanohydroksyapatyt albo INNOVA która zawiera 6% nanohydroksyapatyt albo pomoże mi ICON tylko jest zbyt dragi czy pomoga mi tamte preparaty za odpowiedź dziękuję :)

Trudno jest odpowiedzieć na to pytanie nie widząc Pana zębów. Wszystkie preparaty dostępne na rynku mogą spowodować remineralizację odwapnienia ale tylko początkowego. W przypadku jeżeli próchnica dotarła już do zębiny pozostaje tradycyjne leczenie. Na początkowe odwapnienia polecam preparat Tooth Mousse lub Elmex Żel.

Witam. Pochwalam Pana wybór - zestaw ApaCare inaczej nazywany płynnym szkliwem jest naprawdę świetną alternatywą chroniącą przed próchnicą . W jego skład wchodzą : ApaCare - pasta do zębów , ApaCare & Repair Gel - który regeneruje uszkodzone szkliwo oraz ApaCare Liquid, który usuwa skutki początkowej fazy powstawania próchnicy (remineralizacja). Niestety zestaw nie należy do najtańszych.
Pozdrawiam.
Krystyna Pikała