Oglądanie parno przez partnera

Witam, Mój partner ogląda porno (nie w małych ilościach), dodam że mi się to nie podoba, wpadłam przez to w jeszcze większe kompleksy, nie czuje się pewnie i nie czuje że mu wystarczam. Cały czas o tym myślę, zastanawiam się o co mogę go prosić i co ja muszę zaakceptować dla niego.Co mam zrobić? Jak podchodzić do tego tematu?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam,
osobiście odradzam dostosowywania się wbrew sobie do seksualnych oczekiwań partnera,a w zamian za to podjęcia rozmowy ,w której wyrazić Pani powinna swój niepokój.Seksualnośc jest sferą na tyle intymną,że musi wiązać się z poczuciem zaufania,szacunku do osobistych granic drugiej osoby i szacunkiem okazywanym wraz z czułością,troską.W każdym innym przypadku będzie Pani narażona na nadużycie i jeszcze większą utratę pewności siebie.Można w takiej sytuacji zasięgnąć wsparcia u psychoterapeuty lub seksuologa/czasami ktoś jeden posiada wystarczające przygotowanie w obu dziedzinach/,ale najlepiej iść na terapię wspólnie.W razie oporu partnera zachęcałabym do podjęcia własnej terapii i zaakceptowania siebie bez względu na obecnego mężczyznę,który być może ma niską kulturę osobistą i nie poprawi Pani samooceny.
Pozdrawiam serdecznie