Oglądanie pornografii przez partnera

JESTEM Z FACETEM OD 3 LAT,PRACUJEMY RAZEM I RACZEJ W MĘSKIM GRONIE,, KTÓRE LUBI OGLĄDAĆ W PRACY FILMY PORNO, CZY NAGIE KOBIETY. JESTEM WTEDY ZAZDROSNA O SWOJEGO PARTNERA ZE MU SIĘ NIE PODOBAM ,LUB JEST TO ZWIĄZANE Z PRZESZŁOŚCIĄ BO WIEM ŻE W CZASIE STUDIÓW TEŻ TAK ROBIŁ,TERAZ TWIERDZI ŻE GO ZADRĘCZAM BO MA JUŻ 30 LAT I WYRÓSŁ Z TEGO, ALE ZADRĘCZAM TEŻ TYM SIEBIE. CO MAM ZROBIĆ? MÓWIĄC KOLOKWIALNIE ZLAĆ TAKIE COŚ W PRACY, CHAMSKIE ŻARTY, ROZMOWY O TYM KTO ILE PANIENEK ZALICZYŁ CZY TE FOTKI?

Dzień dobry.

Opisuje Pani typowo "męskie" zachowanie współpracowników, polegające przede wszystkim na wzajemnym puszeniu się przed sobą i przechwałkach dotyczących "podbojów". Pani partner prawdopodobnie uczestniczy w tych rytuałach na zasadzie "jeśli wszedłeś między wrony...".
Jak sama Pani napisała, najrozsądniej byłoby to wszystko "zlać". Z drugiej strony jednak, odczuwa Pani dyskomfort i wątpliwości dotyczące własnej atrakcyjności w porównaniu do modelek erotycznych i aktorek porno.
Z tego powodu sugerowałbym konsultację psychologiczną, podczas której mogłaby Pani przyjrzeć się sobie i poczuciu własnej wartości, które wyraźnie chwieje się pod działaniem wirtualnych i sztucznych bytów, jakimi są osoby "grające" role w filmach dla dorosłych.

Pozdrawiam.

Witam, proszę na spokojnie porozmawiać z partnerem o swoich odczuciach, warto także by udała się Pani na przynajmniej jedno spotkanie z terapeutą i bardziej omówiła swoja sytuacje i relacje. Pozdrawiam serdecznie.