Ognisko torbielowate wysokości 12 mm na dnie lewej zatoki szczękowej
Proszę o interpretację badania RM głowy. "Ognisko torbielowate wysokości 12 mm na dnie lewej zatoki szczękowej". Badanie było robione bez kontrastu, reszta opisu badania w normie.

MĘŻCZYZNA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam, Szanowny Pani, konieczna jest konsultacja z chirurgiem szczękowo-twarzowym, który oceni wskazania do usunięcia zmiany. Pozdrawiam