Ogromny ból rozpierajacy, kłujący w prawym boku brzucha nad biodrem

Witam. Od przebudzenia złapał mnie ogromny ból rozpierajacy kłujący w prawym boku brzucha nad biodrem . Utrzymuje sie caly dzien . mam problem z poruszaniem sie ,śmianiem wyprostowaniem ponieważ sprawia to ból . Dodam,że mialam usuwany wyrostek 3 lata temu . Natomiast leki rozkurczowe takie jak Nospa nie pomagają prosze o naświetlenie sytuacji co moze byc tego przyczyną

Witam,
Dolegliwości mogą mieć przyczynę ginekologiczną. Proszę udać się na wizytę do swojego ginekologa, który wykona odpowiednie badania.