okropne krostki puste w środku na ręce

Witam. Jestem kobietą, 22 lata. Mniej więcej od podstawówki mam na ręce wzdłuż kości ramieniowej okropne krostki puste w środku, dodatkowo często bardzo zaczerwienione. Przez te lata krostki były tylko w tym miejscu, ale przez ostatnie kilka miejscy zaczęły pojawiać się również na udach i wzdłuż kości promieniowej. Byłam u Pani dermatolog, ale dostałam jedynie jakiś krem z mocznikiem, który w nie pomógł nawet w najmniejszym stopniu. Usłyszałam również, że to atopowe rogowacienie skóry czy coś takiego i tak juz po prostu mam i mieć będę. Po kilku opiniach o tej lekarce stwierdziłam, że może ona być lekko niekompetentna. Liczę na pomoc specjalisty, umówiłam sie juz do innego lekarza, ale to dopiero za miesiąc, a lato przyszło a mi wstyd pokazać się w koszulce na ramiączkach. Bardzo proszę o pomoc. Mogę mailowo podesłać zdjęcia.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.