Omdlenia po posiłkach i potliwość w nocy

Witam Mój mąż od 6lat mdleje czesciej sie to dzieje po jedzeniu ale teraz dzieje sie to w nocy jak nie zje kolacji oblewaja go poty szybciej oddycha i łapie go w nocy to jest takie mruczenie to trwa pare sekund bylismy u wszystkich lekarzy robilismy badania i wraz nic njie wiadomo bo badania ma dobre tylko cukier na czczo miał 85 a po glukozie 48

Dzień dobry,

Proszę zgłosić się do diabetologa lub endokrynologa, który po dokładnym zebraniu wywiadu z zbadaniu męża podejmie decyzję o ewentualnej diagnostyce szpitalnej. Stężenie glukozy po obciążenie wskazuje na hipoglikemię. Objawy należy różnicować - może to być hipoglikemia reaktywna, ale warto zastanowić się nad insulinoma (choć to znacznie mniej prawdopodobna przyczyna). Do tego jednak potrzebny jest bardziej dokładny wywiad i badanie męża.

Serdecznie pozdrawiam.

Marek Derkacz