Operacja zmniejszenia żołądka przy nadwadze

Mam 52 lata i jestem bezsilna moje BMI wynosi 60 ,,odchudzam'' się jakieś 20 lat a ostatnie 5 lat desperacko acz bezskutecznie. Jeżeli chodzi o moje zdrowie to wyniki mam w górnych granicach normy i nadciśnienie poza tym to chyba w miarę dobrze. Bardzo bym chciała skorzystać z operacji zmniejszenia żołądka bo doszłam do ściany i dzisiaj wiem na pewno, że sama sobie nie poradzę co powinnam zrobić żeby skorzystać z tego zabiegu.Jestem z PszczynyOpe

Witam,

na Pani miejscu dobrze przemyślałabym jeszcze tą decyzję. Podjęłabym raczej próbę odchudzania. Jednak gdy sie Pani zdecyduje należy zgłosić się do szpitala bariatrycznego w okolicy.
W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk