Opis badania tomografii komputerowej płuc
Witam proszę o interpretacę wyniku z tomografii komputerwej.obszar konsolidacji miąższu plucnego w segmecie 9 pluca lewego o srednicy 11mm zmiany pozapalne? poza tym miąższ pluc bez zmian naciekowych ,ognisk konsolidacji czy stref niedodmy . TCHAWICA I OSKRZERLA BEZ CECH OBTURACJI . jamy oplucne wolne. śrudpiersie i wneki bez cech limfadenopatii struktury kostne adekwatne do wieku ,bez cech patologi .

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
66 poziom zaufania
Szanowna Pani,
Wynik może wskazywać na stan po przebytym zapaleniu płuc. Wynik powinien być oceniony przez lekarza prowadzącego, który odniesie go do Pani stanu zdrowia.