Opis MR głowy i parestezje

Wyniki MR i angio Proszę o interpretację wyniku mr angio: ognisko hiperintensywne śr. 3 mm w istocie białej płata ciemieniowego lewej powyżej trzonu komory bocznej lewej -zmiana naczyniopochodna. Angio: Hipoplazja t. przedniej mózgu prawej w odcinku A1. Poza tym wyniki prawidłowe. Powód badania to niskie cisnienie: 80/40, parestezje lewej czesci brody, dolnej wargi lewej cześci języka z czasem słabnące, ale utrzymujące sie ponad 4 miesiące. Cisnienie wrócilo do normy po letnich upałach.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Należy zgłosić się do neurologa, który oceni opis MR w stosunku do badania klinicznego.
Pozdrawiam