Opis w badaniu RTG barków

robilam rtg barkow co to znaczy,w rzucie plaskiej panewki silny wysycony cien 12x10mm.

Szanowna Pani, RTG jest badaniem d o d a t k o w y m, które zostało zlecone przez lekarza z jakiegoś powodu ( np. - uraz, objawy zapalenia, objawy przeciążenia, podejrzenie zmian nowotworowych itp). Przy braku wywiadu oraz badania klinicznego trudno jest interpretować ten wynik badania. Proponuję konsultację u prowadzącego Panią lekarza, który zlecał wykonanie tego badania. Pozdrawiam