Opis zdjęcia RTG płuc i ciało tłuszczowe
Mam 58 lat,na moim zdjęciu rtg płuc w opisie podano ...ciało tłuszczowe w obrębie dolnego prawego płuca.Ogólnie wynik dobry .Co to może być?

MĘŻCZYZNA, 58 LAT ponad rok temu
Lek. Magdalena Pikul
88 poziom zaufania
Witam!
Powyższy fragment wyniku nie powinien stanowić powodów do niepokoju. Pozdrawiam