Opuchlizna brzucha po zrezygnowaniu z potraw zawierających chemię

Od dwóch tygodni zmieniłam tryb życia, rezygnując z potraw zawierających chemię. Zeszła mi opuchlizna z całego ciała, widzę kostki na swoich nogach, ale to wszystko umiejscowiło się w moim brzuchu. Wypróżniam się regularnie, piję dużo wody,zaczęłam chodzić pieszo. Czy to normalne i co z tym zrobić? Ewa

Witam,
całkiem mozliwe, że to nie do końca tylko opuchlizna ale tkanka tłuszczowa, która powstała przez okres złego odżywiania. Jeżeli jest Pani szczupłą osobą, a brzuch ewidentnie Pani przeszkadza proponuję wprowadzić ćwiczenia mające na celu jego ujędrnienie i napięcie: basen, rower, ćwiczenia na mięśnie brzucha czy bieganie.
Pozdrawiam
Justyna Antoszczyszyn

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

część osób źle reaguje na dodatki w żywności, skoro Pani się lepiej czuje proszę nie spożywać produktów z dodatkami chemicznymi.

Pozdrawiam