Opuchlizna i ból kości policzkowych po urazie

Witam. 3 tygodnie temu doznalam urazu twarzy po 2 dniach wyszedl duzy siniak na policzku oraz opuchlizna wszystko zeszło ale bol kosci policzkowe przy dotknieciu i opuchlizna dalej została. Co zrobic żeby zeszla? Czy to cos powaznego?

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!
Może Pani próbować zimnych okładów. Jeśli objawy będą utrzymywały się nadal, polecam kontakt z lekarzem.
z poważaniem
lek. Michał Kurek