Opuchlizna i bóle nóg w kostkach
witam polroku temu miałamPZNWdostałam solumedrol ostrosc wróciła z okiem nie jest jeszcze jak było czasem widze wszytsko a czasem niewyraznie da sie życ od jakiegos czasu bardzo bolą mnie nogi pod kolanami i w kostkach bardzo puchną ;( gdy duzo chodze czuje bol i nogi robia sie ciezkie obolałe . po PZNWmiałam podejrzenieSMale neurolog nie potrwierdzil tego i w mri tez nic nie wyszło wiec szukam dalej co moze byc przyczynadodam ze w rodzinie nikt na nic nie choruje tylko mama naRZS tsh 4,900

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.