Opuchlizna i powiększenie warg sromowych po stosunku w prezerwatywie

Witam, w trakcie stosunku strasznie spuchły mi wargi sromowe, i są obrzmiałe. Nie bolą i nie pieką, jednak odczuwam ogromny dyskomfort. Są strasznie powiększone. Dodam, że stosunek był w prezerwatywie. Minęło 12godzin, a sytuacja się nie polepszyła. Co mogę zrobić?

Robert Markowski Ginekologia

Jeżeli to uczulenie na lateks lub inne środki z prezerwatywy - powinno pomóc leczenie p/alergiczne, p/obrzękowe. Zalecam wizytę swojego doktora.