Opuchlizna nóg i rąk przy niedoczynności tarczycy

witam,Chcialabym sie dowiedziec do jakiego lekarza mam sie zwrocic i co mi moze dolegac. Codziennie rano i przez wiekszosc dnia mam spuchniete nogi rece tzn dlonie i nalana twarz, mam niedoczynnosc tarczycy zarzywam eutyrox 75, prosze o jakas podpowiedz co mi moze dolegac, ostatnie badania krwi byly ponizej normy moze to tez ma wplywPozdrawiamLiliana

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie układu sercowo-naczyniowego. Wskazana jest wizyta u specjalisty kardiologa.