Opuchlizna nóg i żylaki kończyn dolnych u 23-letniej osoby

Witam, mam 23lata i od 12roku życia miałam małego żylaczka pod kolanem i w zasadzie mi nie przeszkadzał, nogi nie bolały, od niedawna wieczorem puchną mi nogi i bolą, żylak się powiększył i na drugiej nodze zaczą się pojawiać kolejny. Chciałabym to skonsultować z lekarzem, ale za bardzo nie wiem do jakiego się udać, moje żylaki nie są w stopniu zaawansowanym, więc do chirurga jeszcze za wcześnie.. więc gdzie powinnam się udac?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, sugeruję skontaktować się w tej sytuacji z chirurgiem naczyniowym.

Nigdy nie jest za wczesnie na wizyte u specjalisty! Moze to byc chirurg ogolny , zapewne w Białymstoku są tez chirurdzy,którzy specjalizują się w leczeniu (operowaniu) żylaków,zż