Opuchlizna po makijażu permanentnym

Witam .Prosze o rade zrobilam sobie makijaz pernamentny brwi opuchlizna miala zejsc w ciagu kilku godzin ale ja bylam spuchnieta 2 dni ( robilam w niedziele ) po tych dniach opuchlizna opadla mi do powiek i do tej pory mam a brwi zaczely sie goic szybciej niz powinny ( nawet kosmetyczka widziala to poraz pierwszy ) poniewaz luszczyc sie powinny dopiero po 4 dniach mnie po 2.Najbardziej martwia mnie spuchniete powieki prosze o rade czy powinam isc do lekarza ?

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie udac się do lekarza dermatologa, po badaniu bedzie mozna zalecic odpowiednie dalsze postępowanie.