Opuchlizna przy stanie zapalnym okostnej po skończonej antybiotykoterapii

Dlaczego nie schodzi mi opuchlizna pomimo skonczonych antybiotyków w stanie zapalnym przy okostnej i jak mam sobie z nią poradzic żeby zeszła?

Pozdrawiam Izabela Sokólska.

Trudno powiedzieć za mało informacji , generalnie raczej w takich przypadkach powinna zwrócić się Pani do lekarza wykonującego zabieg , jeżeli nie ma takiej możliwości do innego stomatologa należy przedewszystkim zanaleźć przyczynę stanu zapalnego i ją wyeliminować , Pani opsuję tylko objaw , przyczyna nie została prawdopodobnie usunięta.