Opuchlizna stopy i dłoni w 25 tygodniu ciąży

Dzien dobry! Jestem w 25 tc. Ostatnio bardzo puchnie mi lewa stopa i dłonie- są tak nabrzmiałe że czuje silny dyskomfort nacigajacej sie skory ( butów nie moge juz ubrać żadnych). Płynów pije ok 1l do 1,5 dziennie. Wizytę mam dopiero za 3 tygodnie. Proszę o poradę czy to normalne i jak ewentualnie moge temu zapobiegać.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane obrzęki zdecydowanie nie są naturalne na takim etapie ciąży. Zdecydowanie proszę zatem szybciej skonsultować się z lekarzem prowadzącym ciążę.