Opuchnięcia stóp a zakrzepowe zapalenie żył kończyn dolnych

Witam zacznę od tego ,że mam 43 lata i od dobrych kilku lat puchną mi nogi półtora miesiąca temu poszłam do lekarza z nogą z lekarz w przychodni stwierdził zakrzepowe zapalenie żył kończyny dolnej. Wyleczyłam przepisanymi lekami; jedyne co pozostało to opuchlizna stawu skokowego i stopy. Jakie mogą być tego przyczyny. Czy to pozostałość po przebytej chorobie czy może być to inna somatyka i jak tę przypadłość leczyć

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy te mogą być wynikiem niewydolności krążenia.