Opuchnięcie łechtaczki w 29 tygodniu ciąży
Witam, mam problem z pocha a bardziej z lechtaczka i wargami sromowymi . Jestem w 29 tc i puchnie mi wlasnie lechtaczka i wargi mimo iz z mezem nie wspolzyje od trzech miesiecy okolice intymne myje 3-4 razy dziennie i nie wiem skad cos takiego do tego swad we wtork bylam u lekarza ale powiedzial mi ze wszystko ok i ze jak nie przejdzie do konca tyg to mam jechac do szpitala moze czas zmienic lekarza???

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane objawy najpewniej mają tło infekcyjne. Jeśli objawy nie ustępują, sugeruję ponowną konsultację ze specjalistą ginekologiem.