Opuchnięta stopa z kurzajką

Witam, mam na stopie kurzajkę i próbuję się jej pozbyć cytryną moczoną w occie. Kurzajka zrobiła się czarna a skóra wokół niej jest biała ale oprócz tego moja stopa jest trochę spuchnięta i boli czy to normalne czy z moją stopą dzieję się coś złego? Dziękuję i pozdrawiam.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety nie mam mozliwosci zbadania stopy, zalecałbym jednak udac sie do lekarza rodzinnego celem kontroli. Pozdrawiam