Osłabienie po zastosowaniu leku Belergot

Dzien dobry . Doraznie stosuje lek belergot na cisnienie kiedy tylko zle sie poczuje jednak po jednej tabletce , potrzebuje okolo 3 dni zeby odreagowac to, pomaga ale zwala mnie z nog, oslabia, nie mam na nic sil. Czy to jest efekt po tej tabletce czy po ty wysokim cisnieniu?

Witam. Bellergot nie jest lekiem stosowanym typowo w leczeniu nadciśnienia tętniczego. Lek może powodować również wiele działań niepożądanych. Sugeruję konsultację z lekarzem poz.