Osłabienie, stany przypominające omdlenie i zawroty głowy
Witam. otóż od miesiąca mam dziwne osłabienia, stany jakby przed omdleniowe i zawroty. Piszczy mi w uszach, pocą mi się ręce. Muszę się położyć lub usiąść aby to minęło. Z badań miałem wykonywane TK i MR głowy, rtg kręgów szyjnych. Morfologię, TSH, Byłem u neurologa który wykonał próbę romberga, laryngolog zajrzał do uszu stwierdził że wszystko ok, przykładał taki drucik do czoła. Cukier i ciśnienie też ok.Okulista też ok.Dodam, że dzieje mi się to najczęściej podczas chodzenia bądź stania

MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu
Wpływ chrapania na różne obszary życia
Witam
Proponuję jeszcze badania endokrynologiczne.
Jeżeli tu też przyczyny zostaną wykluczone to znaczy,
że opisane przez Pana objawy mogą mieć podłoże emocjonalne
czyli natury psychologicznej. W takim przypadku najlepszym
sposobem dotarcia do przyczyny i znalezienia właściwego
rozwiązania problemu jest konsultacja z psychoterapeutą.
Pozdrawiam serdecznie