Osłabienie, wynik EKG a wymioty

Witam sprawa dotyczy mojej mamy. Otoz zle sie czuje jest strasznie oslabiona gdy chce zrobic dowolna czynnosc serce je wali i sie meczy. Ekg i echo super. Boli ja zoladek okolo 3 w nocy odczuwa wzdecia gazy. Zalatwia sie cuchnacymi zoltymi stolcami z rana czasem ma wymioty. Usg nic nie wykazalo w morfologii wbc 12 tys. Byla w szpitalu zbadali jajniki rtg jamy brzusznej i usg wszystko ok i wypisali. Moja mama jest tak slaba ze w ogole nie wychodzi z domu a lekarze olewaja to. Prosze o porade

Piotr Pilarski

Skoro mama miała wykonane te badania to wnioskuję, że jednak nie do końca olewają. Sugeruję wizytę u gastroenterologa.

Pozdrawiam.