Ostroga piętowa i ból kości łódkowatej
witam nabawiłam sie ostrogi piety przez co zle chodzilam obciążyłam kosc łudkową w usg był płyn a miesiac pozniej w usg juz płynu nie bylo .po kilku miesiacach ból zmniejszył sie ale gdy dlużej pochodze to kosc jest troche tkliwa w dotyku . przestaje dopiero po spoczynku. .lekarz mówił ze to z przeciazenia kostka jest troche wieksza .lekarz mówił ze to z mikrourazów czy faktycznie?czemu ból nie zniknoł całkowicie.badania krwi ksiazkowe i czemu kostka jest wieksza.mam tez płaskostopie poprzeczne

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
tak moze wynikac z mikrourazow ale sadze ze konieczne jest wykonanie rm stopy aby zobaczyc ewentualna patologię.