Ostry ból ręki w wyniku jazdy konno
Witam! Mam dziecka 13 letnie. W wyniku jazdy konnej dostała ostrego bólu ręki byłyśmy w szpitalu to założyli szynę ale po tygodniu po tygodniu (dziś) zdjeli. Córka po wyjściu od lekarza który naruszył to i zdioł szynę popłakała się z bólu. Na zdięciu rendgenowskim nie było śladu złamania i na USG też. Dziecko odczuwa ciągle ostry ból daje tabletki ale to nic nie pomaga co zrobić? Iść do lekarza?

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Zdecydowanie sugeruję kontakt z lekarzem ponieważ mam za mało informacji odnośnie przypadku aby udzielić jednoznacznej odpowiedzi, a objawy wskazują że mogło dojść do urazu wymagającego dalszego leczenia.