Ostry ból w okolicy przepony

Witam jakieś 2 godziny temu będąc w pracy nagle odciulam bardzo ostry bol w okolicach przepony i sr. Czesci mostka bardzo trudno bylo mi zlapac oddech , zaczelam wiec plytko oddcychac . Bol nie ustawal momentami bylo nawet gorzej , kolezanka zaproponowala abym sprobowala oddychac przy pomocy papierowej torby , od ataku minelo wtedy ponad 20 min, bol powoli slabl po godz. ustapil calkowicie . Moje pytanie co to moglo byc ? Wczesniej nie mialam podobnych dolegliwosci . Pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badańie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. Proszę końiecznie udac sie do lekarza rodzinnego.