Otyłość a problemy endokrynologiczne

Bardzo proszę o pomoc. Moja dziewczyna ma duży problem z utratą wagi. Ma około 160 cm wzrostu i 70 kg wagi i jest trochę otyla. Pomimo dobrej diety i ciężkich treningów bardzo ciężko jej chudnac. Badala juz takie rzeczy jak testosteton, dhea, prolaktyne, lh, tarczyce i wszystko w normie, jedynie kortyzol lekko ponad ale drugie badanie juz było w ok. Ma też takie objawy jak bolesne miesiaczki, duzy tradzik na plecach, meski zapach potu. Co może być przyczyną, jakie badania wykonać?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.