Otyłość brzuszna u 20-latki

Witam mam pytanie dotyczące otyłości brzusznej. Ważę 41kg/158 a mój obwód brzucha wynosi prawie 80 cm co to może oznaczać?

Dzień dobry :)

Zgodnie z podanymi informacjami Pani BMI wynosi 16.4, co oznacza znaczne wychudzenie. Duży wystający brzuch może pojawiać się w stanach niedożywienia spowodowanego zbyt małym spożyciem białka i energii. Proponuję udać się do dietetyka, który na podstawie wykonanej Analizy Składu Ciała oceni w jaki sposób Pani pomóc. Proszę nie lekceważyć problemu!

Pozdrawiam,
Beata Bondyra
DIETOLOGIKA