Owalny cień w płucu w RTG klatki piersiowej
Zorobiono mi prześwietlenie klatki piersiowej i jest taki opis ,,owalny cień długości około 11mm w górnym polu lewego płuca .serce bez zmian

KOBIETA, 54 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Witam.
Konieczne jest wykonanie tomografii komputerowej klatki piersiowej. Zmiana taka może wskazywać na nowotwór. Proszę udać się do specjalisty chorób płuc-pulmonologa.
Pozdrawiam