Owłosienie, bolesność serca a zimne stopy

Witam. Co mogą oznaczać moje objawy? Nagły skok owłosienia na całym ciele, widoczne żyły na nogach, szyi i pod oczami, bóle serca, pocenie,zimne stopy, zmiany bakteryjne na języku. Lekarz podejrzewa nerwice wegetatywną. Jednak jakie mogą być inne przyczyny tych objawów? jakie badanie powinienem wykonać? Kto z Państwa potrafi mi pomóc ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, konieczna jest dalsza diagnostyka. Warto poddać się ocenie psychologicznej i unikanie stresów. Pozdrawiam.