Pęcherz na języku

Po lewej stronie języka mam takie coś, jakby pęcherz. Utrudnia mi jedzenie, mówienie. Co to może być? Jak to wyleczyć?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie są to zmiany opryszczkowe w obrębie jamy ustnej. Zazwyczaj są to pojedyncze lub mnogie pęcherzyki na powierzchni języka lub błony śluzowej policzków.Proponuje wizytę u laryngologa.