Pęcherzyk ciążowy bez zarodka po in-vitro
Witam, jestem w upragnionej ciąży po in vitro. Ostatnia miesiączka 13 lipca, punkcja 28 lipca a transfer 2 sierpnia. Podana pięciodniowa blastocysta. Mam pytanie jak liczyć wiek mojej ciąży? 4 września byłam na USG i był pęcherzyk ciążowy 27 mm ale bez zarodka. W którym jestem tygodniu i czy zarodek sie może jeszcze pojawić? Pozdrawiam serdecznie

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Do dnia transferu proszę dodać 14 dni - wtedy otrzyma Pani wiek ciąży. Oznacza to, że jest Pani aktualnie w 6 tygodniu ciąży.