Pęcherzyk ciążowy ma 15 mm - który to tydzień?

Witam!
Niedawno byłam na USG i wykazało pojedynczy pęcherzyk ciążowy (GS), średnica 15 mm, struktur płodu nie uwidoczniono. Który to może być tydzień i czy powinnam się martwić, że struktur płodu nie uwidoczniono? Następna wizyta za tydzień. Czy powinno być słychać już serduszko?

KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!
Jeśli doktor robił USG, to automatycznie obok wielkości pęcherzyka ciążowego aparat USG wylicza wiek ciążowy. 15 mm to ok. 6 tygodnia ciąży. Za tydzień powinien być już widoczny zarodek z tętniącym naczyniem, z którego będzie serduszko - niekoniecznie będzie już je słychać.
Z poważaniem