Pęknięte prezerwatywa a dwa wyniki testów ciążowych

czy jestem w ciazy ? 7 sierpnia pekla prezerwatywa wytrysk w srodku , 14 sierpnia dostalam okres ale byl krotszy niz zwykle , 28 sierpnia zrobilam test , wyszedl z jedna mocna gruba kreska i druga ledwo widoczna , tego samego dnia wieczorem powtorzylam test lecz wyszed juz negatywny , ktoremu wierzyc? dzis mialam dostac okres jest 10 wrzesnia a okresu niewidac , czy jestem w ciazy ? bole delikatne mam w podbrzuszu jak na miesiaczke , prosze o odpowiedz ,
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych przez Panią informacji stwierdzić, czy jest Pani w ciąży. Sugeruję powtórzenie testu ciążowego. Proszę jednak wykonać test rano - wtedy bowiem wyniki są maksymalnie wiarygodne.