Picie piwa przy tabletkach Sertagen

Witam przyjmuję tabletki sertagen. 3 dni temu miałem ostrą biegunkę i wymioty. Nie brałem przez ten czas tych tabletek zastanawiam się czy już mogę. Wiem, że w możliwych działaniach niepożądanych jest biegunka, ale wątpie że to od tego ponieważ wszyscy w domu dostali biegunki w małym odstępie czasowym ( około 1 dzien ). Chciałbym jeszcze sie dowiedzieć czy mogę piwo jak przyjmuję te tabletki, oraz czy jeśli je wezme po jedzeniu ( bo zapomnę w trakie ) to coś się stanie ?

Aleksander Ropielewski

Na podstawie opisu wygląda na to, że może Pan zacząć przyjmować sertagen. Może pan przyjąć lek również w niedługim czasie po posiłku oraz spożywać piwo podczas leczenia.