Pieczenie cewki moczowej przed i po oddaniu moczu
Witam co to moze byc byl przed i po odaniu moczu pieczenie cewki jak by ktos polal ja kwasem pieczenie odybtu bole stawow i oczu?bol cewki nie do wytrzymania mocz ok posiew ujemny kila hiv ujemne chlamydia z krwi ujemna wymaz z cewki ujemny bralem urotrim doxycykline amoksyckline i azitromicin chlamydia drozdzaki???pomocy lekarz nie bol mi w stanie pomoc usg prostaty ok

MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza urologa bądź lekarza reumatologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Należy przeanalizować wszystkie wyniki już wykonane by móc zalecić dalszą diagnostykę.