Pieczenie łopatki podczas dłuższego przebywania w pozycji stojącej

witam.od pewnego czasu czuje pieczenie lopatki z lewej strony .co to moze oznaczac.pieczenie pojawia sie tylko wtedy gdy dlugo stoje np.podczas zmywania naczyn

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Przyczyną dolegliwości jest być może niewłaściwa pozycja ciała i ucisk na nerwy - być może pojawienie się bólu jest związane z występowaniem schorzenia kręgosłupa. Jeżeli dolegliwości nawracają, zalecam konsultację u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci dalsze właściwe postępowanie. Pozdrawiam.