Pieczenie pochwy przy oddawaniu moczu a ciąża

Witam. Spóźnia mi sie okres, mam wrazliwe nabrzmiałe piersi i sa na nich widoczne zyłki, często oddaje mocz, moe przypuszczenie ze to ciąża. test wykazał 2 kreski tylko ze jedna kreska jest bledsza od drugiej. Czy to oznacza ciąże? Jednak od 2 dni przy oddawaniu moczu piecze mnie pochwa. Czy w takim przypadku test mogł wyjsc fałszywie pozytywny?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy oraz wynik badania mogą wskazywać na ciążę. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do lekarza ginekologa.