Pieczenie w żołądku po śniadaniu

Dość często spotyka mnie dziwne uczucie dość nie przyjemne a mianowicie zazwyczaj w pracy po śniadaniu choć czasem wcześniej dzieje mi się takie coś ze czuje pieczenie w żołądku po czym mam takie wrażenie jak bym chciał wymiotować .moja praca polega na tym że cały czas stoję i lewą nogą naciskam na pedał bardzo często.

Lek. Tomasz Budlewski

Moze to wskazywać. Na wrzody, proszę zgłosić sie do lekarza rodzinnego.