Pieczenie zewnętrznej strony kolana po stłuczeniu

Miesiąc temu zbiłam miejsce po kolanem. Nie bolało,natomiast był krwiak. Od kilku dni wyczuwam pieczenie w zewnętrznej strony kolana ,również mniejsze w kolanie nie stłuczonym. Czy to coś groźnego?

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie udzielić jedniznacznej odpowiedzi. Najpewniej nie ma powodu do obaw jednak ostateczną odpowiedzi mógłbym udzielić po przeprowadzeniu badania.