Pieszczoty i orgazm w 12 tygodniu ciąży

Witam chciałam zapytac czy podczas 12 tego tygodnia ciaży pieszczoty np. oralne oraz orgazm sa dozwolene?czy nie ma to jakiegos zlego wpływu na dziecko.chodzi o sae pieszczotu bez penetracji pozdrawiam.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma przeciwwskazań do tego typu zachowań. Dozwolony jest także normalny stosunek z zaznaczeniem by nie dopuszczać do ucisku brzucha.