Piski w uszach, osłabienie a refluks żółciowy

Witam, od kilku miesięcy w związku z piskami w głowie i w uszach które sa śilniejsze podczas leżenia a zmniejszają się , choć nie zawsze jak jestem w pozycji pionowej, mierze ciśnienie,średnio to w ciągu dnia to 104/61 pluls55 , ale często jest tak że mam 97/57 pluls 52 wieczorami puls nizszy. często jestem mocno osłabiony , choć mam problemy ze snem , reflux żółciowy , otępienie. dopler tetnic szyjnych w normie, lekarz rdzinny przepisał betaserc brak poprawy. Proszę o sugestie. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza neurologa, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.